کاشت مژه و ابرو

پیوند طبیعی مژه :

کاشت مژه چه شرایطی دارد؟

مژه های پُر پشت بر زیبایی چشم ها افزوده و در کنار سایر عناصر صورت مانند ابروها، خط موی پیشانی، گونه، بینی، لب ها و چانه، تصویر منحصر به فردی به چهره ی انسان می بخشند.

به گزارش سلامت نیوز از طرفی فقدان مژه در ظاهر شخص تأثیر منفی می گذارد. شایان ذکر است که از نظر آناتومی نقش مژه ها در انسان و حیوانات حفاظت از چشم ها در برابر گرد و خاک است.
کاشت مژه طبیعی وقابل رشد:

کلاً افرادی که متقاضی کاشت مژه هستند دو دسته اند:

۱- برخی در اثر تروما یا بیماری های مختلف مژه های خود را از دست داده اند.

علل این امر عبارت هستند از:

* جراحت ها و اسکار ناشی از تصادفات رانندگی، حوادث کار، سوختگی، خالکوبی لبه ی پلک و استفاده ی طولانی از مژه های مصنوعی

* برداشتن تومورهای مختلف با جراحی، رادیوتراپی و شیمی درمانی

* بیماری های پوستی مانند آلوپسی آره آتا(طاسی منطقه ای)، لوپوس سیستمی، لیکن پلان، بیماری های غده ی تیروئید

* تریکوتیلومانیا

* فقدان مادرزادی مو در کل بدن

پیش از کاشت موی طبیعی در این بیماران، سه نکته حائز اهمیت است:

* آیا بافت صدمه دید ه ی پلک آمادگی پذیرش فولیکول های موی جدید را دارد یا خیر؟

* آیا ناحیه ی دهنده ی مناسب برای برداشت مو وجود دارد یا خیر؟

* آیا بیماری پوستی پلک فعال است یا خاموش. اگر خاموش است باید کاشت مژه را حداقل تا دو سال به تعویق انداخت.

کاشت موی طبیعی در تریکوتیلومانیا، بیمار، مژه های خود را به صورت اجباری – وسواسی می کند. در این حالت نباید کاشت مژه تا موقعی که بیماری کاملاً تحت کنترل قرار نگرفته است انجام شود.

بهتر است جراح با روانپزشک مربوطه مشاوره نماید و از او درباره ی زمان مناسب برای عمل سوال کند. زیرا اظهارات بیمار به خودی خود قابل قبول نیستند.

گاهی بیماران مبتلا به تریکوتیلومانی کندن موهای خود را انکار می کنند. در حالی که در معاینه ی نواحی فاقد مژه، شکستگی مژه ها کاملاً مشهود است.

۲- گروه دوم افرادی هستند(به ویژه خانم ها) که مژه های سالم و طبیعی دارند و فقط برای افزایش اندازه و رنگ مژه ها و پُر پشتی آن ها، به پزشک مراجعه می کنند.

در این حالت بهتر است بیمار خواسته ی خود را به طور شفاف با پزشک در میان بگذارد و پزشک نیز امکان کسب نتیجه ی مورد نظر را بررسی کرده و به بیمار اطلاع دهد و در نهایت روی نتیجه ی واحد به توافق برسند.

در مواردی که پیش بینی می شود میزان بهبود به دست آمده با کاشت مژه نسبت به هزینه، زمان تلف شده و دردسرهای عمل اندک است نباید این کار توصیه شود. درافراد مبتلا به اختلال خود زشت بینی(body dysmorphic disorder   ) نیز بهتر است قبل از عمل با روان پزشک مربوطه مشاوره شود.

در این بیماری افراد تصویر معیوبی از ظاهر خود در ذهن دارند و دائماً برای بهبود خود به جراحی های زیبایی متعدد متوسل می شوند. این بیماری اغلب در مشاوره و تهیه ی پرسشنامه ی غربالگری، تشخیص داده می شود. ضمناً در افرادی که سابقه ی کلوئید یا اسکار هیپرتروفیک دارند و یا دچار انتروپیون مکرر، کونژنکتیویت مکرر، بیرون زدگی چشم ها به علت پُرکاری تیروئید یا قوز قرنیه هستند نیز کاشت مژه ممنوعیت دارد.

کاشت مژه با تکنیک جدید

SUT  :

اين تکنيک در کلينيک کاملا تخصصي و مجهز با دستگاهاي تمام اتوماتيک که زير نظر متخصصين مجرب اين مرکزبوده انجام ميشود.

اين متد تحولي نورا در پيوند مژه طبيعي و قابل رشد که با ظرافتی فوق العاده و خواب وهمانند رويش مژه طبيعي ميباشد را انجام پذير کرده است.

همچنين ميشود از مزاياي اين تکنيک گفت

که ديگر نيازي به کوتاهي موهاي شخص نبوده – همچنين شما عزيزان رويت مژه های کاشته شده خود و تراکم ان را در همان روز کاشت شاهد هستيد زيرا با اين تکنيک ميتوانيم مژه  را تا بلندي ۲ سانتي متري پيوند زنيم .

نکته:لازم بذکراست که اين تکنيک کاملا قابل رشد و با ضمانت بوده.

عوارض  کاشت ابروبا تکنيک هاي قديم

FUT

لازم به ذکر است که در اين روش مراجعه کننده کاشت ابرو با درد و بجا ماندن اسکار در پشت سر وشاهد تورم و کبودي و درد شديد در قسمت ابروها و چشمها ميباشد که پس از طي کردن دوره شش ماهه که رشد ابروها کامل ميشود شاهده رشد موهاي ضخيم ونامنظم بوده وهمچنين ذاهره غيره طبيعي ابرو را شاهد ميباشيم  که اطرافيان شخص متوجه کاشت ابروي شخص شده که در نهايت اثرات جبران ناپذيري را براي شخص دارد .

کاشت ابرو با تکنيک جديد    (SUT ):

در اين تکنيک ما کاملا به شما اين اطمينان را ميدهيم که در يک جلسه و با روشي کاملا بدون درد وبدون عوارض را انجام خواهيم داد که همانطور که در عکس هاي زير شاهد ان هستيد ما ميتوانيم کاشت ابروي شما را در يک جلسه و کاملا بدون کوتاهي موها و زير نظر متخصصين مجرب پوست و مو که  با ذاهري بسيار طبيعي و خواب و مدل دلخواه شما عزيز ميباشد انجام دهيم .

لازم بذکر است اين تکنيک کاملا با ضمانت بوده

نکته: براي کساني که قبلا ابروهاي خود را ططو کرده اند اگر بر روي ان مدل بخواهند کاشت ابرو کنند نيازي به پاک کردن ططوي خود ندارند .

ظرافت اين تکنيک بقدري است که ما قادر هستيم کاشت مژه را براي اولين بار در ايران به طور طبيعي وبا ذاهري بسيار زيبا انجام دهيم .

لطفا براي مشاوره و تائين وقت قبلي با شمارهاي اين مرکز تماس گيريد

۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲  دکتر صداقت

۸۸۹۴۳۶۵۳-۰۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *