کاشت و ترمیم طبیعی مو به روش HRT

44

ریزش مو نه تنها از جذابیت ظاهری می‌کاهد، بلکه به اعتماد به نفس فرد در روابط خانوادگی، اجتماعی و شغلی نیز لطمه می‌زند. خوشبختانه امروزه روش‌های مدرنی برای کاشت و ترمیم موی سر وجود دارد که یکی از آنها روش HRT  است. در روش HRT از گرافت‌ (پیوند) شبیه به پوست خاصی بهره گرفته می‌شود که در ناحیه‌های طاس یا کم پشت قرار داده می‌شود. موهای ترمیمی از موهای طبیعی بیمار قابل تشخیص نیست و از نظر رنگ و بافت تفاوتی بین موهای کاشته شده و طبیعی وجود ندارد.[alert type=”custom” close=”false” icon=”fa fa-hand-o-left” color=”#000000″ background_color=”#d7b1bb”]

درمان ریزش موی بانوان و آقایان تخصص ما در مرکز تخصصی موی رنسانس است. ما جلب رضایت بیماران را وظیفه خود می‌دانیم و ایشان را جزیی از خانواده بزرگ رنسانس محسوب می‌کنیم. ما در کلینیک رنسانس ارائه خدمات تخصصی و متعهدانه را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم، از صمیم قلب به حرفه خود عشق می‌ورزیم و طرح درمانی منحصر به فردی را برای هر بیمار تهیه می‌کنیم.

متخصصین مرکز تخصصی موی رنسانس سال‌ها در زمینه روش‌های مختلف کاشت و ترمیم مو تخصص دارند و به خود می‌بالند که توانسته‌اند رضایت بسیاری از بیماران را با روش HRT جلب کنند. روش HRT نتایج چشمگیری را در درمان ریزش موی بانوان و آقایانی به دست داده است که در اثر سوختگی یا تصادف دچار طاسی موقت یا دائمی شده‌اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره های ۰۲۱۲۲۰۸۸۲۱۰۰۲۱۸۸۹۴۳۶۵۳۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲ تماس حاصل نمایید.[/alert]

روش کاشت موی HRT  


45

اگر هنوز فکر می‌کنید که استفاده از کلاه گیس (ترمیم مو) تنها روش غیرجراحی ترمیم مو است، حتماً اطلاعات خود را به روز کنید؛ چون امروزه تکنیک‌های پیشرفته‌ای وجود دارد که به روشی بسیار راحت‌تر نتایجی بسیار طبیعی‌تر را به دست می‌دهد که با موی طبیعی مو نمی‌زند.

پوسته سبک باریک و شفافی در این روش ترمیم مو روی پوست سر قرار داده می‌شود که به خوبی با موی طبیعی درهم‌می‌آمیزد. سپس این پوسته حاوی مو به پوست سر چسبانده و به موهای موجود بافته می‌شود تا کاملاً طبیعی به نظر برسد.

در روش HRT این امکان فراهم می‌شود تا موهای ترمیمی از نظر رنگ، تراکم و جهت، همخوانی کاملی با موهای فعلی بیمار داشته باشد. به علاوه از آنجایی که پوسته با جدیدترین مواد چسبنده به پوست سر چسبانده می‌شود، می‌توان در موقعیت‌های مختلف، حتی هنگام ورزش کردن با آسودگی خاطر از آن استفاده کرد.

مزایای ترمیم مو به روش HRT


جایگزنی موهای طبیعی و مشابه خود فرد

عدم نیاز به مراجعات مکرر

عدم آسیب به موهای فرد

خط رویش طبیعی

افراد مناسب برای کاشت مو به روش HRT


تقریباً ۸۰ درصد از آقایان و ۹۵ درصد از بانوان دچار ریزش موی شدید متقاضی بالقوه این عمل محسوب می‌شوند. متخصصین ما در مرکز تخصصی موی رنسانس پس از یک ارزیابی کوتاه مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه‌ای مناسب بودن ترمیم مو به روش HRT  را تعیین می‌کنند.

چگونگی ترمیم مو به روش HRT


46

HRT  روشی غیرجراحی برای درمان ریزش مو است که در آن از گرافت خاصی شبیه به پوست استفاده می‌شود که مانند لایه‌ای از پوست عمل می‌کند. این گرفت یا پوسته دقیقاً مطابق با اندازه ناحیه طاسی/ کم پشتی هر بیمار تهیه می‌شود و دارای موهایی است که از نظر رنگ، بافت، تراکم و جعد همخوانی دقیقی با موهای طبیعی دارد. موی سر پس از تهیه گرافت تمیز و لایه‌برداری می‌شود تا برای چسباندن گرفت آماده شود.

متخصص، گرافت را پس از قرار دادن روی پوست سر با محلول نگهدارنده منحصر به فردHRT   می‌چسباند و موهای ترمیمی را به تناسب جهت رویش موهای موجود، سن و پرپشتی موها به گونه‌ای جهت می‌دهد که پس از ۳ تا ۶ هفته عملاً به بخشی از بدن بیمار تبدیل می‌شود و بیمار با آسودگی خاطر می‌تواند در فعالیت‌های مختلف شرکت کند. روشHRT  بیمار را از صرف ساعت‌های متمادی برای نگهداری از ترمیم‌های قدیمی مو و تشویش از نتیجه عمل جراحی رهایی می‌دهد.

ترمیم و پیوند مو بدون جراحی HRT با ارائه یک روش جایگزین جدید شکاف بین روش‌های جراحی و غیرجراحی ترمیم و کاشت مو را با موفقیت از میان برداشته است. این روش منحصر به فرد مهارت و ظرافت جراحی را با امکان برگشت پذیری روش‌های غیرجراحی درهم آمیخته است و نتایجی را ارائه می‌دهد که از نظر زیبایی برتر از تمام تکنیک‌های پیشین است.

 ترمیم مو به روش HRT   راه‌حلی فوق العاده برای بانوان و آقایان دچار ریزش موی شدید است، چرا که در این عمل زیبایی غیرجراحی نیازی به بانک موی خود بیمار نیست و در شرایطی که دامنه انتخاب به استفاده از پودرهای پرپشت کننده، کلاه گیس، اکستنشن، گیره و … محدود شده است به یاری افراد می‌آید.

دوران بهبود


دوران بهبود HRT  کوتاه‌تر از دوران بهبود اکثر عمل‌های جراحی است و بیمار معمولاً می‌تواند فعالیت‌های معمول خود را پس از یک تا دو روز از سربگیرد. برخی پزشکان از بیماران می‌خواهند صبح روز بعد از عمل برای معاینه پوست سر و آموزش نحوه مراقبت از موهای کاشته شده به کلینیک مراجعه کنند.

زمان اضافه کردن مو به پوسته


مو بسیار شکننده است. اضافه کردن مو با توجه به بسته درمانی انتخابی بیماران و نحوه مراقبت از مو از سالانه یک ساعت تا هر دو ماه یک بار یک ساعت متغیر است. به علاوه مو هر چه بلندتر باشد، شکننده‌تر است. آشنایی با شیوه‌های مراقبت از مو و استفاده از برس مناسب ریزش موی ترمیمی را کاهش می‌دهد.

طول عمر موهای ترمیمی


ماندگاری اکثر موهای ترمیمی ۳ تا ۵ سال است. طول عمر موهای کاشته شده در مجموع به مدل مو و نحوه مراقبت بستگی دارد. بهره‌گیری از دو سیستم طول عمر مو را به ۴ تا ۸ سال افزایش می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *