پکیج تقویتی موها

پیوند موی طبیعی

پیوند موی طبیعی

کاشت مو| پیوند مو| ترمیم مو|پیوند موی طبیعی|کاشت موی طبیعی|
کاشت و پیوند موی طبیعی یک روش درمان قطعی جهت موهای از دست رفته است. عمل پیوند موی طبیعی یک عمل سرپایی بدون بیهوشی، همراه با بی حسی موضعی می باشد و بیماردر حین عمل هیچ گونه دردی را حس نمی کند و بلافاصله بعد از کاشت موی طبیعی یک پانسمان جزیی روی سر گذاشته می شود. این پانسمان مختصر جهت جلوگیری از آلودگی صورت می گیرد که بیست و چهار ساعت بعد از عمل پیوند مو برداشته می شود و بیمار می تواند استحمام کند. موهای کاشته شده، در مدت دو تا سه هفته بعد از عمل مو مقدار کمی رشد میکنند، به صورتی که بیمار جلو آیینه شاهد رشد اولیه ی این موها خواهد بود .
سپس این موها وارد فاز استراحت یا ریزش می شوند که دو تا سه ماه طول می کشد .
تقریبا از اوایل ماه چهارم موها مجددا شروع به رشد کرده و برای همیشه باقی می مانند و دیگر ریزش پیدا نمی کنند. نتیجه عمل پیوند مو حداقل بعد از مدت شش تا نه ماه بعد مشخص می شود. عمل کاشت موی طبیعی در اصل پیوند و انتقال مو از پشت سر به قسمت جلو سر یا منطقه کم مو است که به روش های مختلفی صورت می گیرد. رایج ترین روش های درمان در پیوند موی طبیعی عبارتند از :

تکنیک HRT چیست ؟

در ترمیم مو به روش hrt، دیگر نیازی به بانک موی شما نبوده زیرا این مرکز با دارا بودن بانک مو صد در صد طبیعی که همانند با جنس و رنگ و به طور کامل همزاد با موهای شما بوده , این روش را به جرات میتوان تحولی در امر ترمیم مو دانست

طریقه انجام :

این روش را میتوان به ۳ طریق با تارهای صد در صد طبیعی به صورت زیر پوست یا روی پوست و یا لا به لای موهای شما انجام داد تراکم بسیار بالا خط رویش بسیار بسیار طبیعی استحمام روزانه و شانه زدن به تمام جهات انجام انواع مدلهای دلخواه انجام سشوار استفاده از اتوی مو.واکس.ژل.و… بوده و کاملا بدون عوارض و مراجعه بعدی بوده . این اطمینان را به شما میدهیم که این روش (HRT ) بهترین و به روز ترین روش در امر ترمیم مو در جهان میباشد .

کاشت مو| پیوند مو| ترمیم مو|پیوند موی طبیعی|کاشت موی طبیعی|

تکنیک SUT چیست؟

در روش )SUT (دیگر نیازی به تیغ جراحی ,بیهوشی و به جا ماندن اسکار و برش و هیچ گونه عوارض نداشته و ما قادر هستیم بوسیله پانچ لیزری برداشت و پیوند ۷ تا ۱۴ هزار تار موی واقعی را که ۳ برابر نسبت به روشهای قدیمی میباشد را انجام دهیم
لازم به ذکر میباشد که در تمامی این تکنیکهای جدید شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا میباشید تا جایی که هیچ کس قادر یه تشخص کاشت و ترمیم موی شما نمیباشد .

کاشت مو| پیوند مو| ترمیم مو|پیوند موی طبیعی|کاشت موی طبیعی|

پیوند موی طبیعی در خانم ها :

برای چه کسانی می توان کاشت موی طبیعی انجام داد :
برای همه آقایانی که طاسی مردانه دارند و همچنین برای خانم هایی که آلوپسی (ریزش) به صورت ارثی دارند یا دچار سوختگی شده اند یا بر اثر تصادف یا اعمال جراحی و اسکار جراحی (محل بخیه و ترمیم پوست) موی سرشان نروییده است می توان کاشت موی طبیعی انجام داد .

سن افراد در پیوند مو طبیعی چه محدودیتی دارد؟

البته سن افراد در کاشت موی طبیعی محدودیت خاصی ندارد و همه ی افرادی که به صورت ارثی موی قسمت جلو سرشان ریزش داشته، می توانند این عمل را انجام د هند. مگر این که بیماری دیابت کنترل نشده یا فشار خون بالا داشته باشند. معمولا این موضوع به سلامت شخص بستگی دارد. هم چنین بهتر است این عمل برای جوانان زیر بیست و پنج سال انجام نشود. از آن جایی که موهای کاشته شده از پشت سر به قسمت جلو سر پیوند زده می شوند و با توجه به این که قسمت پشت سر، گیرنده ی هورمون مردانه ی «تستسترون» را ندارد از همین جهت وقتی این موها به قسمت جلو سر منتقل می شوند ریزش ندارند و تا آخر عمر باقی می مانند. برای افرادی که بخواهند توسط کاشت موی طبیعی تراکم بسیار بالایی داشته باشند معمولامحدود یتی جهت انجام کار کاشت مو وجود ندارد و حتی در دو تا سه مرحله
نیز می توانند این عمل را انجام د هند، البته چگونگی عمل بستگی به شرایط بانک موی پشت سر نیز دارد .

علل ریزش مو :

دلایل زیادی موجب ریزش مو در آقایان و خانم ها می شود شایع ترین علل ریزش مویی که در آقایان دیده می شود، ریزش موی مردانه است که عامل وراثتی دارد و طاسی الگوی مردانه وراثتی « Androgenic Alopecia »گفته می شود. این نوع ریزش مو در خانم ها نیز دیده می شود .
البته به نظر می رسد این نوع طاسی در خانم ها متفاوت از نوع طاسی در آقایان است . بعضی دیگر از علل ریزش مو که با درمان به موقع قابل بازگشت خواهد بود بیماری هایی مثل غده ی تیروئید، فقر آهن، تب بالا، بیهوشی عمومی، رژیم های غلط لاغری، زایمان و شیردهی است. روزانه ریزش مو در افراد بالغ حدود هفتاد تا صد و بیست تار مو است که طبیعی به نظر می آید. هم زمان به همین تعداد ریزش، موها از ریشه شروع به رشد می کنند و تا زمانی که تعادل بین ریزش مو و رویش مو برقرار باشد تعداد موهای سر به تعداد مشخص ثابت خواهد ماند. عامل دیگری که به سریع تر ریختن موی سر در مردان کمک می کند استرس است .
ژن ریزش موی مردانه و زنانه از طرف پدری یا مادری می تواند به ارث برسد و شروع ریزش مو بعد از بلوغ است. ابتدا موهای قسمت جلو سر و بالای سر که به صورت ژنتیکی مستعد ریزش هستند کمی نازک شده و بعد به صورت کرکی وارد دامنه ریزش می شوند .
بعضی دیگر از علل ریزش مو که با درمان به موقع قابل بازگشت خواهد بود بیماری هایی مثل غده ی تیروئید، فقر آهن، تب بالا، بیهوشی عمومی، رژیم های غلط لاغری، زایمان و شیردهی است. روزانه ریزش مو در افراد بالغ حدود هفتاد تا صد و بیست تار مو است که طبیعی به نظر می آید. هم زمان به همین تعداد ریزش، موها از ریشه شروع به رشد می کنند و تا زمانیکه تعادل بین ریزش مو و رویش مو برقرار باشد تعداد موهای سر به تعداد مشخص ثابت خواهد ماند. عامل دیگری که به سریع تر ریختن موی سر در مردان کمک می کند استرس است .
ژن ریزش موی مردانه و زنانه از طرف پدری یا مادری می تواند به ارث برسد و شروع ریزش مو بعد از بلوغ است. ابتدا موهای قسمت جلو سر و بالای سر که به صورت ژنتیکی مستعد ریزش هستند کمی نازک شده و بعد به صورت کرکی وارد دامنه ریزش می شوند .
بعضی دیگر از علل ریزش مو که با درمان به موقع قابل بازگشت خواهد بود بیماری هایی مثل غده ی تیروئید، فقر آهن، تب بالا، بیهوشی عمومی، رژیم های غلط لاغری، زایمان و شیردهی است. روزانه ریزش مو در افراد بالغ حدود هفتاد تا صد و بیست تار مو است که طبیعی به نظر می آید. هم زمان به همین تعداد ریزش، موها از ریشه شروع به رشد می کنند و تا زمانی که تعادل بین ریزش مو و رویش مو برقرار باشد تعداد موهای سر به تعداد مشخص ثابت خواهدماند. عامل دیگری که به سریع تر ریختن موی سر در مردان کمک می کند استرس است. ژن ریزش موی مردانه و زنانه از طرف پدری یا مادری می تواند به ارث برسد و شروع ریزش مو بعد از بلوغ است. ابتدا موهای قسمت جلو سر و بالای سر که به صورت ژنتیکی مستعد ریزشهستند کمی نازک شده و بعد به صورت کرکی وارد دامنه ریزش می شوند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *