زاویه دار کردن فک و صورت (پروتز زیبایی چانه ) بدون جراحی با تزریق

capture

زمانی که به یک خط فک بی‌نقص فکر می‌کنید، حالت صاف و تراش‌خورده‌ای به ذهن خطور می‌کند. با گذشت زمان می‌توان تغییرات زیادی را در خط فک مشاهده کرد. همه‌ی ما در اثر کاهش کلاژن و چربی زیر پوست دچار لاغری قسمت‌های تحتانی صورت خواهیم شد. بافت‌های نرم صورت نیز ممکن است در اثر نیروی جاذبه و شل شدن رباط‌های نگه‌دارنده‌ی بافت‌های نرم صورت، دچار افتادگی شوند.

[alert type=”custom” close=”false” icon=”fa fa-hand-o-left” color=”#000000″ background_color=”#d7b1bb”]

در مرکز تخصصی موی رنسانس، با کمک اعمال زیبایی بدون جراحی انجام‌شده بر روی خط فک، حالت زنانه و لطیف چهره به شما بازگردانده خواهد شد. تجربه‌ی ما در زمینه‌ی عمل کوچک کردن چانه و لاغر کردن صورت باعث شده تا اکثر بیمارانی که به ما مراجعه می‌کنند ظرف مدت ۲ تا ۸ هفته بتوانند اثرات ناشی از عمل زیبایی را مشاهده کنند. مشاورین زیبایی ما در مرکز موی رنسانس آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه خدمات مشاوره هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو نوبت از متخصین ما می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۲۰۸۸۲۱۰۰۲۱۸۸۹۴۳۶۵۳۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲تماس حاصل نمایید.[/alert]

عمل بهبود حالت چانه و گونه چیست؟


در این عمل‌ها از تزریقات طبیعی نرم استفاده‌ شده و حجم از دست رفته‌ی صورت بازگردانده می‌شود. همچنین حالت چهره بهبود پیدا کرده و اجزای خاصی از صورت شکل بهتری پیدا می‌کنند. حالت گونه‌ها و صورت افراد نیز بهبود پیدا کرده و حالت کلی چهره جذاب‌تر و قلب مانند می‌شود. روش زاویه دار کردن صورت مورد استفاده‌ی ما می‌توانند بافت‌ها را برجسته‌تر کرده و ظاهری جوان و شاداب را ایجاد کنند.

اکثر افراد نقش زاویه سازی فک در زیبایی فرد را دست کم می‌گیرند. چانه‌ی غیربرجسته می‌تواند ظاهر صورت را سنگین و نامتعادل نشان داده و شکل خط فک را نیز برهم بزند. با افزایش حجم و تقویت چانه، نسبت‌ها و زیبایی عمومی بهبود پیدا کرده، خط فک حالت بهتری پیدا می‌کند و همچنین بافت‌های شل شده و افتاده بر روی گردن سفت می‌شوند.

چرا باید به فکر انجام عمل تقویت چانه و گونه باشم؟


سالخوردگی صورت عموما در اثر از دست رفتن حجم آن و از بین رفتن چربی‌های زیر پوست می‌باشد. این مورد مخصوصا در زیر چشم‌ها و بر روی گونه‌ها قابل مشاهده است. استخوان‌ها نیز شروع به کوچک شدن کرده و چانه برجستگی خود را از دست داده و غبغب شروع به پایین آمدن می‌کند. با کمک عمل لیفت و یا تزریق ژل می‌توان بسیاری از این مشکلات را حل کرد. حالت چهره بهبود پیدا کرده و خط فک برجسته‌تر می‌شود. زمانی که چانه برجسته باشد، گردن نیز ظاهر بهتری پیدا کرده و حالت غیرطبیعی نخواهد داشت.

متاسفانه برخی از افراد با پیشرفت فرایند سالخوردگی، برجستگی چانه‌ی خود را از دست می‌دهند. فرسایش اسکلتی و آتروفی (تحلیل رفتن تدریجی عضلات) صورت نیز در برابر چانه‌های ضعیف بی رحم خواهند بود. اعمال زیبایی می‌توانند به‌طور قابل ملاحظه‌ای حالت چانه را در افراد سالخورده بهبود بخشند. تزریق ژل نه تنها می‌تواند چانه‌های تحلیل رفته را برجسته‌تر کند بلکه افرادی که چانه‌های تورفته و صاف دارند نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

افراد مناسب برای پروتز زیبایی چانه بدون جراحی


  • بیماران جوان‌تر که می‌خواهند حالت چهره‌ی آن‌ها بهتر و متعادل‌تر باشد.
  • بیماران جوان‌تر با نشانه‌های اولیه‌ی سالخوردگی در صورت (مانند صاف شدن گونه‌ها) و افتادگی بافت‌های نرم روی خط فک. معمولا در سنین سی‌سالگی قسمت‌های میانی صورت همیشه قبل از دیگر قسمت‌ها مورد درمان قرار می‌گیرد.
  • افراد ۴۰ تا ۶۰ ساله که عمل لیفت صورت با نخ را در نظر گرفته‌اند ولی برای انجام عمل جراحی آماده نیستند.

تراشیدن خط فک به روش سنتی

روش‌های سنتی تراش دادن خط فک عبارت‌اند از برخی روش‌های تهاجمی و پیچیده مانند تراشیدن استخوان فک و برداشتن عضله یا لایه‌های خارجی فک پایینی که معمولا توسط جراح پلاستیک انجام می‌شوند.

امروزه روش‌های جایگزین بدون جراحی زیادی برای بهبود حالت چهره وجود دارند که به شما اجازه می‌دهند تا بدون ایجاد از کارافتادگی و عوارض به فعالیت‌های عادی خود ادامه دهید. به علاوه، این روش‌ها بدون درد و کم‌هزینه می‌باشند.

تکنیک‌های مختلف زاویه‌دار کردن فک بدون جراحی


تزریق بوتاکس برای کوچک کردن خط فک

uitled

تزریق بوتاکس برای بهبود حالت چهره بسیار کارآمد است به خصوص برای از بین بردن علائم پیری در صورت. افتادگی و شل شدن پوست در قسمت فک را می‌توان با استفاده از روش‌های درمانی بدون جراحی حالت‌دهنده از بین برد.

همانطور که بوتاکس برای اصلاح حالت مربعی صورت به کار می‌رود می‌توان از آن برای از بین بردن بدون جراحی غبغب نیز استفاده کرد. این روش‌های درمانی برای افتادگی چانه می‌توانند حالت فک شما را بهبود بخشیده و چانه و گردن شما را به‌ خوبی از یکدیگر تمیز دهند.

لیفت با نخ‌های PDO، سفت کردن پوست، کاهش چربی‌ها و لاغر کردن صورت

m1

لیفت صورت با نخ امروزه به‌طور گسترده‌ای به عنوان یک روش لیفت بدون جراحی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این روش می‌توان خط فک را برجسته و نازک کرده و حالت زیر فک را بهتر کرد. روش لیفت صورت با نخ از جمله روش‌های کم تهاجمی بوده و می‌تواند برای لیفت پوست افتاده و شل شده‌ی صورت مورد استفاده قرار گیرد. این روش میزان تولید کلاژن و الاستین را افزایش داده و پوست شما را سفت و محکم می‌کند. این کار باعث تراشیده و لاغر شدن صورت خواهد شد. در این روش چانه‌ی دچار افتادگی نیز اصلاح شده و خط فک برجسته‌تر خواهد شد.

آکوالیکس

m2

تزریقاتی که باعث تخریب مکان‌های ذخیره‌سازی موضعی چربی می‌شوند. از این روش می‌توان برای از بین بردن غبغب استفاده کرد.

تزریق ژل

untitled1

تزریق ژل را می‌توان برای عمل لاغرسازی صورت نیز مورد استفاده قرار داد. از این روش می‌توان برای از بین بردن غبغب و یا بازگردانی حجم از دست رفته‌ی صورت استفاده کرده و حالت چهره را با انجام لیفت در آن بهبود بخشید. همچنین می‌توان حالت چانه و خط فک را تراشیده و صاف نشان داد.

چند جلسه‌ی درمانی لازم است؟


اکثر افراد  تنها به یک جلسه‌ی درمانی نیاز دارند. آثار این عمل تا یک سال باقی خواهند ماند: توصیه‌ی ما این است که برای حفظ نتایج ایده‌آل، این عمل را هر سال یک بار تکرار کنید.

آیا این عمل از کارافتادگی به همراه خواهد داشت؟


خیر. تا مدت کوتاهی پس از درمان ممکن است بر روی پوست خود احساس درد کرده و یا پوست شما قرمز شود که این موارد در طب چند روز بعد از بین خواهند رفت. از انجام هر فعالیتی که می‌تواند باعث ایجاد گرما شده و یا بر روی منطقه فشار وارد کند خودداری کنید، مانند باشگاه، سونا و ماساژ صورت. اگر در محل درمان کبودی‌هایی را مشاهده می‌کنید، می‌تواند پس از گذشت ۲۴ ساعت از مواد آرایشی برای پوشاندن آن استفاده کنید. شما می‌توانید بلافاصله پس از انجام عمل به فعالیت‌های عادی و روزمره‌ی خود بازگردید.

چه مدت پس از انجام عمل آثار آن ظاهر می‌شوند؟


نتایج این عمل فوری‌اند. ایجاد کبودی و تورم در طی ۲ هفته‌ی اول پس از درمان طبیعی است. بنابراین ما از بیماران خود می‌خواهیم تا ۲ هفته صبر کرده و نتایج نهایی عمل خود را ببینند.

کوچک کردن خط فک


در آسیا، خط فک نرم و گرد نشان‌دهنده‌ی زنانگی است در حالی که خط فک تراشیده شده و صاف نشان‌دهنده‌ی مردانگی است. عمل دیسپورت ماستر می‌تواند برای کوچک و صاف کردن خط فک و رسیدن به حالتی زنانه‌تر مورد استفاده قرار بگیرد. معمولا انجام ۳ جلسه‌ی درمانی با فاصله‌ی ۳ ماهه می‌تواند بهترین نتایج را برای لاغری صورت و زاویه دار کردن فک به همراه داشته باشد. این عمل هیچ  از کارافتادگی ایجاد نکرده و آثار آن را می‌توان ظرف مدت ۲ ماه مشاهده کرد.

هزینه‌ی عمل بدون جراحی کوچک کردن خط فک در آتلانتا چقدر است؟


همانند همه‌ی عمل‌ها، هزینه زاویه دار کردن فک بدون جراحی در مرکز تخصصی موی رنسانس به نوع درمان بستگی خواهد داشت. برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌ها می‌توانید با همکاران ما تماس گرفته و یک وقت مشاوره تعیین کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *