تزریق ژل برای گونه گذاری (برجسته سازی گونه) بدون جراحی

a

فرایند سالخوردگی ما با رسیدن به ۲۵ سالگی و به دلیل مکانیسم‌های داخلی بدن مانند خالی شدن بافت‌ها، از دست رفتن هیالورونیک اسید و کلاژن و سبک زندگی که باعث ایجاد علائم پیری می‌شود شروع می‌شود. در طی این فرایند چین و چروک‌هایی بر روی صورت ایجاد شده و لاغری صورت به آن ظاهری پژمرده می‌دهد. بدین ‌صورت با گذشت هر سال پوست صورت پیرتر به نظر رسیده و ساختارها و شکل کلی آن دچار تغییراتی می‌شوند.

بالاخره زمان داشتن گونه‌های برجسته و خوش‌فرم که همیشه آرزوی آن را داشتید رسید، با ما تماس گرفته و با یکی از متخصصین زیبایی یک وقت مشاوره تعیین کنید. هر کدام از متخصصین ما در زمینه‌ی تزریق ژل تجارب بسیاری دارند و می‌توانند به شما در رسیدن به اهداف خود از نظر زیبایی کمک کنند.

از بین رفتن گونه‌ها و زیبایی صورت


a1

حجم متعادل و متوازن صورت در سنین جوانی آن را جذاب می‌کنند. "مثلث زیبایی" صورت به شکل زیر تعریف می‌شود:

  • پوست صاف و باطراوت
  • گونه‌های برجسته و خوش‌فرم
  • خط فک خوش‌تراش و نازک

این عوامل همراه با هم یک ساختار متوازن را برای صورت ایجاد می‌کنند که در بالا پهن بوده و تا چانه باریک می‌شود. به همین خاطر است که مثلث زیبایی یک چهره‌ی جوان و زیبا را تداعی می‌کند.

با بالا رفتن سن، ساختار چهره ‌بهم ‌خورده و ظاهری نامناسب را به دلایل زیر ایجاد می‌کند:

  • خط فک پهن
  • پوست افتاده
  • صاف شدن گونه‌ها
  • ظاهر شدن خطوط و چین و چروک
  • کاهش خاصیت ارتجاعی در ناحیه‌ی گونه‌ها
  • خطوط خنده با جهت‌گیری رو به پایین

این‌ها از علائم سالخوردگی‌اند که مثلث زیبایی را برعکس می‌کنند. ناحیه‌ی پهن‌تر در قسمت تحتانی صورت قرار می‌گیرد. با لاغر شدن چهره و افتادن پوست، ظاهر کلی صورت غمگین و مضطرب به نظر می‌رسد.

علل لاغری صورت


تغییرات هورمونی

سطح هورمون‌هایی چون استروژن با بالا رفتن سن کاهش ‌یافته و باعث لاغر شدن صورت و از دست رفتن ساختارهای چهره می‌شود.

سبک زندگی

عادت‌هایی چون سیگار کشیدن و سپری کردن زمان‌های طولانی در زیر نور خورشید باعث کاهش کلاژن و الاستین پوست شده و فرایند سالخوردگی را تسریع می‌کند. تشکیل رادیکال‌های آزاد ساختار سلول‌هایی که به حفظ طراوت پوست کمک می‌کنند را تخریب کرده و باعث لاغری چهره، شل شدن پوست و ایجاد چین و چروک بر روی آن می‌شود.

در طول زمان، هیالورونیک اسید از اپیدرم و کلاژن از لایه‌های عمیق‌تر پوست (کاهش سالیانه ۱ درصد) از دست می‌رود. بدین ترتیب پوست شروع به چروک شدن کرده و با از دست دادن رطوبت، تورفتگی‌هایی در آن ایجاد می‌شود.

راه ‌حل


علیرغم این‌که لاغر شدن چهره و ظاهر شدن علائم پیری بر روی آن غیرقابل اجتناب است، این مشکلات را می‌توان با کمک روش‌های درمانی بدون جراحی رفع کرد.

برجسته‌سازی بدون جراحی گونه‌ها می‌تواند به بهبود ظاهر چهره و بازیابی حجم ازدست‌رفته‌ی آن در اثر پیری کمک کند. روش‌های درمانی استفاده ‌شده برای برجسته‌سازی گونه‌ها کاملاً بی‌خطر بوده و با داشتن کمترین میزان ناراحتی می‌توانند ظاهر گونه‌ها را بهبود بخشیده و به افزایش اعتما دبه ‌نفس فرد کمک کند.

عمل برجسته‌سازی گونه‌ها را می‌توان همراه با دیگر روش‌های درمانی چون لیفت صورت با نخ، بالا کشیدن ابروها و یا لیفت پلک‌ها انجام داده و ظاهری جوان و باطراوت را برای صورت ایجاد کرد. با افزایش سن، چهره‌ی فرد چربی خود را از دست داده و در نتیجه لاغر می‌شود که این امر موجب تورفته و مسطح شدن گونه‌ها خواهد شد. با اینکه ممکن است برخی از افراد به‌طور طبیعی گونه‌های صافی داشته باشند، عمل برجسته‌سازی گونه‌ها می‌تواند این مشکل را نیز رفع کند.

عمل برجسته‌سازی گونه انجام ‌شده در مرکز تخصصی موی رنسانس چیست؟


برجسته‌سازی گونه یک عمل زیبایی انجام‌شده برای بهبود ظاهر گونه‌ها در یک فرد است. گونه‌های برجسته یکی از خواسته‌های هر فرد است که می‌توان با کمک عمل برجسته‌سازی گونه‌ها به این خواسته رسید. از عمل برجسته‌سازی گونه‌ها می‌توان برای بهبود ظاهر گونه‌ها و علاوه بر آن بخش‌های زیر گونه‌ها استفاده کرد. تزریق ژل یکی از راه‌های سریع برای بهبود ظاهر گونه‌هاست. این حجم اضافه شده به گونه‌ها، ظاهر چهره را جوان و جذاب‌تر می‌کند. اثرات این عمل شدید نبوده و نباید هم باشد. این یک روش درمانی سریع با اثر فوری است که تورم، کبودی و از کارافتادگی عمل جراحی را ایجاد نخواهد کرد.

چه کسی داوطلب مناسبی برای برجسته‌سازی گونه با استفاده از تزریق ژل می‌باشد؟


هرکسی که می‌خواهد شکل و اندازه‌ی گونه‌های خود را بهتر کند می‌تواند داوطلب مناسبی برای انجام تزریق ژل برای گونه گذاری باشد.

بیمارانی با ظاهر نامناسب قسمت میانی صورت می‌توانند با استفاده از این روش درمانی، تعادل و زیبایی صورت خود را بهبود بخشند. همچنین، افرادی که چه به دلایل ارثی و چه به دلیل حوادث دچار بدشکلی‌های گونه شده‌اند می‌توانند بدون تجربه‌ی درد، خطر و زمان بهبود پس از عمل جراحی، با استفاده از این روش ظاهر چهره‌ی خود را به طرز قابل ملاحظه‌ای بهبود بخشند.

۳ مزیت اصلی تزریق ژل نسبت به عمل جراحی


نیازی به مدت زمان بهبودی نیست! عمل جراحی به مدت ۱ تا هفته باعث ایجاد تورم شده و ظاهر شدن آثار نهایی آن ممکن است تا ۲ ماه زمان ببرد. آثار ناشی از تزریق ژل بلافاصله ظاهرشده و تورم و کبودی ایجاد نخواهد کرد.

فعل ‌و انفعالات پزشک - بیمار. متخصص زیبایی با شما کار می‌کند تا مطمئن شود شما به هدف‌های زیبایی مورد نظر خود می‌رسید. شما می‌توانید در مورد محل و میزان تزریق ژل و نحوه‌ی استفاده از آن نظر خود را ابراز کنید.

کاهش خطرات. استفاده از روش تزریق ژل به ‌جای ایمپلنت خطر کمتری داشته و عوارض ناشی از آن نیز بسیار کمتر می‌باشند.

عمل برجسته‌سازی گونه چطور انجام می‌شود؟


در مرکز تخصصی موی رنسانس، عمل برجسته‌سازی گونه به صورت بدون جراحی و با استفاده از ژل‌های تزریقی انجام می‌شود. این روش غیرتهاجمی بوده و بیماران خیلی زود پس ‌از آن بهبود می‌یابند. این عمل در کلینیک ما انجام می‌شود. گونه‌ها قبل از انجام عمل با استفاده از یک داروی بی‌حسی موضعی بی‌حس می‌شوند تا ناراحتی بیمار در طول انجام آن به حداقل برسد. ما از ژل‌های تزریقی چون پرلین و ژوودرم استفاده می‌کنیم که برای افزایش حجم گونه‌ها به درون آن‌ها تزریق می‌شوند. تعداد تزریقات به برنامه‌ی درمانی و نتایج دلخواه شما بستگی خواهند داشت.

آیا عمل تزریق ژل به گونه دردناک است؟


پزشکان ما تمام سعی خود را می‌کنند تا ناراحتی بیمار در طی انجام عمل به حداقل میزان ممکن برسد. اگر در مورد درد ناشی از عمل نگران هستید، این مطلب را با پزشک خود در میان بگذارید تا او از قبل از انجام عمل یک بی‌حس کننده‌ی موضعی بر روی پوست شما استفاده کرده و ناراحتی شما را به حداقل برساند. به‌طور کلی، عمل تزریق ژل بدون درد می‌باشد.

آثار درمانی تا چه مدت باقی خواهند ماند؟


ژل‌های تزریقی که ما از آن‌ها استفاده می‌کنیم به‌طور خاص برای تراش دادن گونه‌ها و بازگرداندن حجم از دست‌رفته‌ی آن‌ها طراحی شده‌اند. آثار ناشی از آن بلندمدت بوده و حدوداً ۱۸ تا ۲۴ ماه باقی می‌مانند. درمان مجدد نیز برای حفظ آثار عمل انجام ‌شده و حدوداً هر ۱۲ ماه یک بار لازم است. قیمت برجسته سازی گونه با تزریق ژل بسته به میزان ژل تزریقی در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

آیا می‌توانم عمل تزریق ژل و تزریق بوتاکس به گونه را به‌طور هم‌زمان انجام دهم؟


متخصصین ما معمولا این تزریقات را همراه با هم انجام می‌دهند. شما می‌توانید عمل تزریق ژل به گونه را انجام داده و برای گرفتن نتایج بهتر و از بین بردن چین و چروک‌ها از تزریق بوتاکس نیز استفاده کنید.

چه روش‌های درمانی دیگری معمولا همراه با عمل برجسته‌سازی گونه‌ها انجام می‌شوند؟


از دیگر روش‌های درمانی استفاده‌ شده در یک جلسه‌ی درمانی برای جوانسازی قسمت‌های میانی و تحتانی پوست می‌توان به تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط اخم و خطوط پنجه‌کلاغی و چین و چروک اطراف چشم و همچنین تزریق ژل برای درمان گودی زیر چشم اشاره کرد.